DACİA LOGAN MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Dacia Logan araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Dacia Logan Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

İnternet üzerinden online vergi ödeme hizmetlerinin her geçen gün yaygın bir şekilde kullanılmasıyla birlikte, Dacia Logan otomobilinizin Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini anında yapmak büyük kolaylık sağlamaktadır. Taşıt Vergisi ödemelerini kredi kartınız ile yapabildiğiniz gibi, banka şubeleri, internet bankası ve vergi dairelerine bizzat giderek gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan linki kullanarak Dacia Logan arabanıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borçlarınızı online olarak yatırabilirsiniz.

MTV ödeme dönemlerinde bazı bankalar tarafından uygulanan kredi kartı taksit kampanyası uygulamasıyla ödemeler 3 ya da 5 taksit olarak ekstreye yansıtılmaktadır. Bu sene itibariyle ödemeniz gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi tutarı, otomobilinizin model yılı ve silindir hacmi dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Dacia Logan aracınız için bu sene ödemekle yükümlü olduğunuz MTV vergisini hesaplamak için aşağıdaki taşıt vergisi hesaplama aracına model ve silindir hacmi bilgilerinizi girerek hesapla butonuna tıklayınız.

Dacia Logan Aracınızın Yaşını Giriniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Gelirler İdaresi Başkanlığı internet sites ve telefon numaraları şu şekildedir:

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

DACİA 1310 MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

DACİA LODGY MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Dacia Lodgy araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Dacia Lodgy Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

DACİA SANDERO TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

31 Ocak tarihi, Dacia Sandero Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit tahsilatı için son gün olarak açıkladı. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

DACİA SOLENZO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Dacia Solenzo birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. MTV’nin son ödeme tarihinden sonra yapılması halinde, ödemenin geciktirildiği ay dikkate alınarak, MTV ödemenize gecikme cezası eklenir.

DACİA DUSTER MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME

Dacia Duster arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Dacia Duster aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu son ödeme tarihinden önce yapmaya özen gösteriniz. Devlet tarafından motorlu araçlara yönelik olarak alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi her yıl 2 taksit olarak tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 31 Temmuz tarihine kadar yapabilirsiniz.