TOFAŞ ŞAHİN MTV NE KADAR?

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Tofaş Şahin aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

İnternet üzerinden MTV ödeme yöntemlerinin yaygınlaşması ile birlikte, Tofaş Şahin model araçların Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme ve güncel borç sorgulama işlemleri de kolaylaşmıştır. Aracınıza ait Taşıt Verginizi online işlem merkezine bağlanarak Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödeme ve sorgulama sisteminden ödemenin yanında, bankadan, internet bankacılığından ve vergi dairesinden de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tofaş Şahin araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için MTV Borç Sorgulama ve Ödeme linkini kullanabilirler.

Bu sene itibariyle ödemeniz gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi tutarı, otomobilinizin model yılı ve silindir hacmi dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Tofaş Şahin aracınız için bu sene ödemekle yükümlü olduğunuz MTV vergisini hesaplamak için aşağıdaki taşıt vergisi hesaplama aracına model ve silindir hacmi bilgilerinizi girerek hesapla butonuna tıklayınız.

Tofaş Şahin Aracınızın Yaşını Seçiniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Gelirler İdaresi Başkanlığı iletişim ve internet sitesi erişim bilgileri şöyledir:

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

TOFAŞ DOĞAN MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 31 Temmuz tarihine kadar ödeyebilirsiniz. MTV’nin son ödeme tarihinden sonra yapılması halinde, ödemenin geciktirildiği ay dikkate alınarak, MTV ödemenize gecikme cezası eklenir.

TOFAŞ KARTAL MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Tofaş Kartal birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

TOFAŞ MURAT TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

31 Ocak tarihinde sona ermekte olan Tofaş Murat Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemelerini vaktinden önce yapmayı ihmal etmeyiniz. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

TOFAŞ SERÇE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Tofaş Serçe aracınızın MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilecek. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Tofaş Serçe Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur.MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.