HYUNDAİ i20 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA

Hyundai İ20 model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir. Hyundai İ20 taşıtınızın MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) birinci taksidini ise 31 Ocak tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

Online ödemelerinizi daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan MTV online ödeme sistemi sayesinde taşıt verginizi yerinizden kalkmadan ve anında gerçekleştirmek mümkündür. Banka şubesinden ödeme yapmak, internet bankacığından ödeme yapmak ve vergi dairesinden ödeme yapmak diğer alternatif ödeme yöntemleri arasındadır. Hyundai İ20 kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler.

MTV ödemelerinin yapıldığı Ocak ve Temmuz aylarında banka kart kampanyalarını takip ederek, MTV ödemenizi kredi kartınız ile taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Peki MTV neye göre belirleniyor? Motorlu Taşıtlar Vergisi, otomobilin silindir hacmine ve yaşına göre farklılık gösteriyor. Hyundai İ20 aracınız için bu sene ödemekle yükümlü olduğunuz MTV vergisini hesaplamak için aşağıdaki taşıt vergisi hesaplama aracına model ve silindir hacmi bilgilerinizi girerek hesapla butonuna tıklayınız.

Hyundai i20 Aracınızın Modelini Seçiniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Aşağıda Gelirler İdaresi Başkanlığına ait iletişim bilgileri yer almaktadır:

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

HYUNDAİ iX20 MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Hyundai iX20 araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız. Motorlu Taşıtlar Vergisinin ikinci kısım ödemesi ise 31 Temmuz’a kadar yapılabilmektedir. Ödeme yapmak ve MTV hesaplamaları için TIKLAYINIZ.

HYUNDAİ MATRİX MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME VE HESAPLAMA

Hyundai Matrix sahipleri, MTV ödemelerini gerçekleştirmek için güvenli ve hızlı bir tahsilat yöntemi olan Online Motorlu Taşıtlar ödeme sistemlerini kullanmaktadırlar. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

HYUNDAİ S-COUPE TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

Hyundai S-Coupe Taşıt Vergisi ödemesini gerçekleştirmek borcunuzun birinci ya da ikinci taksit ödemelerini gerçekleştirmek için; online MTV ödeme sisteminin yanısıra banka şubeleri, internet bankacılığı ya da vergi dairesi veznelerini kullanabilirsiniz. Devlet tarafından motorlu araçlara yönelik olarak alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi her yıl taksitli olarak tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerinizi kredi kartınız ile ödemeniz durumunda bazı bankaların taksit kampanyaları mevcuttur.

HYUNDAİ ACCENT MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Hyundai Accent araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. Hyundai Accent model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir.

HYUNDAİ SONATA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ NE KADAR

Hyundai Sonata taşıtınızın MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) birinci taksidini 31 Ocak tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

HYUNDAİ ACCENT BLUE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME İŞLEMLERİ

Online MTV ödeme kısayolunu kullanarak Hyundai Accent Blue aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi tahsilatlarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Aracınıza ait Taşıt Verginizi online işlem merkezine bağlanarak Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödeme ve sorgulama sisteminden ödemenin yanında, bankadan, internet bankacılığından ve vergi dairesinden de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz.

HYUNDAİ TRAJET MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Hyundai Trajet araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 31 Temmuz tarihine kadar ödeyebilirsiniz.

HYUNDAİ ACCENT ERA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME VE HESAPLAMA

Hyundai Accent Era taşıtınızın MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) birinci taksidini 31 Ocak tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Hyundai Accent Era model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir.

HYUNDAİ ATOS MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Hyundai Atos aracının 1. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, son ödeme tarihi olan 31 Ocak tarihinden önce yapabilirsiniz. Hyundai Atos Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

HYUNDAİ COUPE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Hyundai Coupe aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Hyundai Coupe model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir.MTV’nin son ödeme tarihinden sonra yapılması halinde, ödemenin geciktirildiği ay dikkate alınarak, MTV ödemenize gecikme cezası eklenir. Hyundai Coupe arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

HYUNDAİ ELENTRA MTV NE KADAR

Online ödeme yöntemlerinin her geçen zaman yaygınlaştırılmasıyla, Hyundai Elentra aracınızın Motorlu Taşıtlar Vergisinde ödeme kolaylığı sağlanmıştır. Aracınıza ait Taşıt Verginizi online işlem merkezine bağlanarak Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödeme ve sorgulama sisteminden ödemenin yanında, bankadan, internet bankacılığından ve vergi dairesinden de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hyundai Elentra arabanızın Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunu ödemek için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

HYUNDAİ EXCEL MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Hyundai Excel Taşıt Vergisi ödemesini gerçekleştirmek borcunuzun birinci ya da ikinci taksit ödemelerini gerçekleştirmek için; online MTV ödeme sisteminin yanısıra banka şubeleri, internet bankacılığı ya da vergi dairesi veznelerini kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan linki kullanarak Hyundai Excel arabanıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borçlarınızı online olarak yatırabilirsiniz.

HYUNDAİ GENESİS MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Hyundai Genesis MTV vergisi her yıl iki taksit şeklinde araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Taşıt Vergisi için online MTV ödeme sistemini kullanmanın dışında; banka şubenizden, online bankacılık işlemlerini kullanarak ya da ilgili vergi daireleri aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz. Hyundai Genesis model arabanızın MTV’sini internet üzerinden online ödemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

HYUNDAİ GETZ MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Hyundai Getz kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler. Hyundai Getz aracının 1. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, son ödeme tarihi olan 31 Ocak tarihinden önce yapabilirsiniz. Hyundai Getz Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak sorusunun cevabı 31 Temmuz’dur.

HYUNDAİ GRANDEUR MTV NE KADAR

Hyundai Grandeur araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Motorlu Taşıtlar Vergisinin ikinci kısım ödemesi ise 31 Temmuz’a kadar yapılabilmektedir. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir.