LADA

LADA VEGA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME VE HESAPLAMA

Online MTV vergisini ödeme sistemi sayesinde, Lada Vega aracınızın Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi online olarak yapılabilmektedir. Taşıt Vergisi ödemesini gerçekleştirmek borcunuzun birinci ya da ikinci taksit ödemelerini gerçekleştirmek için; online MTV ödeme sisteminin yanısıra banka şubeleri, internet bankacılığı ya da vergi dairesi veznelerini kullanabilirsiniz. Lada Vega kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler.

LADA VAZ MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Lada Vaz aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Devlet tarafından motorlu araçlara yönelik olarak alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi her yıl taksitli olarak tahsil edilmektedir. Lada Vaz Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur.Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

LADA TAVRİA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Lada Tavria Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Lada Tavria Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

LADA SAMARA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME VE HESAPLAMA

Lada Samara araçları için tahsil edilecek olan Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemelerinizi 31 Ocak tarihine kadar yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Lada Samara model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir. MTV’nin son ödeme tarihinden sonra yapılması halinde, ödemenin geciktirildiği ay dikkate alınarak, MTV ödemenize gecikme cezası eklenir.

LADA KALİNA TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

Lada Kalina araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. Lada Kalina Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur.MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

Subscribe to LADA