DACİA SANDERO TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

31 Ocak tarihi, Dacia Sandero Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit tahsilatı için son gün olarak açıkladı. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

İnternet üzerinden MTV ödeme yöntemlerinin yaygınlaşması ile birlikte, Dacia Sandero model araçların Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme ve güncel borç sorgulama işlemleri de kolaylaşmıştır. Taşıt Vergisi için online MTV ödeme sistemini kullanmanın dışında; banka şubenizden, online bankacılık işlemlerini kullanarak ya da ilgili vergi daireleri aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz. Dacia Sandero kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler.

MTV ödemelerinizi kredi kartınız ile Gelirler İdaresi Başkanlığı sitesinden yapmanız halinde, ödemeniz taksitli olarak yapılabilmektedir. Bu yıl ödemekle yükümlü olduğunuz Motorlu Taşıtlar Vergisinin hesaplanmasında, otomobilinizin model yılı ve silindir hacmi dikkate alınmaktadır. Aşağıda bulunmakta olan MTV hesaplama aracı ile sahip olduğunuz Dacia Sandero marka aracınızın vergisi hesaplanabilmektedir.

Dacia Sandero Aracınızın Model Yılını Seçiniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Aşağıda Gelirler İdaresi Başkanlığına ait iletişim bilgileri yer almaktadır:

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

DACİA DUSTER MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME

Dacia Duster arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Dacia Duster aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu son ödeme tarihinden önce yapmaya özen gösteriniz. Devlet tarafından motorlu araçlara yönelik olarak alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi her yıl 2 taksit olarak tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 31 Temmuz tarihine kadar yapabilirsiniz.

DACİA 1310 MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

DACİA LODGY MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Dacia Lodgy araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Dacia Lodgy Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

DACİA LOGAN MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Dacia Logan araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Dacia Logan Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

DACİA SOLENZO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Dacia Solenzo birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. MTV’nin son ödeme tarihinden sonra yapılması halinde, ödemenin geciktirildiği ay dikkate alınarak, MTV ödemenize gecikme cezası eklenir.