FORD KUGA MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Ford Kuga araçları için tahsil edilecek olan Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemelerinizi 31 Ocak tarihine kadar yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. 2. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 31 Temmuz’a kadar yapabilir, dilerseniz 1. ve 2. taksidi tek seferde ödeyebilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı duruma düşmemek için borç ödemenizi belirtilen son ödeme tarihinden önce tamamlayınız.

Hepimize bir tık kadar yakın olan Online Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme Sistemi sayesinde, Ford Kuga aracınızın MTV vergisini ödemek son derece basittir. Taşıt Vergisi ödemelerinizi online ödeme sisteminin yanısıra, internet bankacılığı, banka şubeleri veya vergi dairelerine giderek elden ödeme ile yapabilirsiniz. Ford Kuga araba sahipleri MTV borç sorgulama ve ödeme ekranı aracılığıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemelerini kolayca gerçekleştirebilirler.

Ödemenizi bankanıza ait kredi kartı ile yapmanız durumunda, Ocak ya da Temmuz MTV ödemeleriniz, bankadan bankaya değişen taksitlere bölünebilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi, otomobilin yaşı ve silindir hacmi dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Aşağıda yer alan MTV hesaplama aracını kullarak Ford Kuga aracınızın yaşına ve silindir hacmine göre bu yıl ödeyeceğiniz MTV tutarını hesaplayabilirsiniz.

Ford Kuga Aracınızın Yaşını Giriniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Gelirler İdaresi Başkanlığı iletişim ve internet sitesi erişim bilgileri şöyledir:

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

FORD FESTİVA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Ford Festiva birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Ford Festiva Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur.

FORD ST - LİNE MTV NE KADAR?

Ford ST Line araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

FORD FİESTA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

31 Ocak tarihi, Ford Fiesta Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit tahsilatı için son gün olarak açıkladı. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 1. taksidi Ocak ayının sonu, 2. taksidi ise Temmuz ayının sonuna kadar 2 eşit taksit halinde ödenebilmekte olup MTV’nin tamamını tek seferde de gerçekleştirebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz.

FORD EDGE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ NE KADAR

Ford Edge aracınızın MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilecek. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

FORD FOCUS MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORCU İNTERNET İŞLEMLERİ

Ford Focus araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Devlet tarafından motorlu araçlara yönelik olarak alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi her yıl taksitli olarak tahsil edilmektedir. Ford Focus Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak sorusunun cevabı 31 Temmuz’dur.

FORD FİESTA ST MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Ford Fiesta ST model araçların Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı duruma düşmemek için borç ödemenizi belirtilen son ödeme tarihinden önce tamamlayınız.

FORD FUSİON MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ İNTERNETTEN ÖDEME

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Ford Fusion aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Ford Fusion Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur.

FORD B MAX MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Ford B Max aracının 1. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, son ödeme tarihi olan 31 Ocak tarihinden önce yapabilirsiniz. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Ford B Max Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

FORD GRANADA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Ford Granada Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak sorusunun cevabı 31 Temmuz’dur.

FORD FOCUS ST MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME İŞLEMLERİ

Ford Focus ST aracınızın MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilecek. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Ford Focus ST Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, MTV borçlarının da zamanında ödenmesi önemlidir.

FORD KA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Ford Ka model araçların Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Ford Ka Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

FORD C - MAX MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME İŞLEMLERİ

Ford C - Max model araçların Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Motorlu Taşıtlar Vergisinin ikinci kısım ödemesi ise 31 Temmuz’a kadar yapılabilmektedir. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

FORD MONDEO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ İNTERNET SAYFASI

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Ford Mondeo Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur.

FORD GALAXY MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Ford Galaxy araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Ford Galaxy Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

FORD MUSTANG MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Ford Mustang Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere, her yıl devlet tarafından alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi Borçları iki taksit halinde ödenebilmektedir. Ford Mustang Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur.