CHEVROLET CAPTİVA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Chevrolet Captiva Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. MTV ödemelerinde cezalı duruma düşmemek için borç ödemenizi belirtilen son ödeme tarihinden önce tamamlayınız. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Chevrolet Captiva arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

İnternetin ve online MTV borcu sorgulama sisteminin son senelerde herkes tarafından kullanılıyor olması ile birlikte, Chevrolet Captiva Motorlu Taşıtlar Vergisi borçlarının ödenmesi son derece rahattır. Taşıt Vergisi ödemesini gerçekleştirmek borcunuzun birinci ya da ikinci taksit ödemelerini gerçekleştirmek için; online MTV ödeme sisteminin yanısıra banka şubeleri, internet bankacılığı ya da vergi dairesi veznelerini kullanabilirsiniz. Chevrolet Captiva kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler.

Ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğiniz, otomobilinizin motor hacmi ve model yılı ile ilişkilidir. Bankalar tarafından uygulanan MTV taksit kampanyası ile, vergi ödemelerinize taksit imkanı sağlanmaktadır. Aşağıda yer alan MTV hesaplama aracı ile sahip olduğunuz Chevrolet Captiva marka aracınızın vergisi hesaplanabilmektedir.

Chevrolet Captiva Aracınızın Yaşını Seçiniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Gelirler İdaresi Başkanlığından bilgi almak için aşağıdaki erişim numarasını ve internet sitesini kullanabilirsiniz.

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

CHEVROLET TRAX MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ NE KADAR

Chevrolet Trax Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz.

CHEVROLET AVALANCHE MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Chevrolet Avalanche aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. Chevrolet Avalanche Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur.

CHEVROLET BLAZER MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ NE KADAR

Aşağıdaki MTV hesaplama programına Chevrolet Blazer taşıtınızın yaş ve silindir hacmi bilgilerini girerek bu sene yatırmanız gereken vergi borcunuzu öğrenebilirsiniz. Chevrolet Blazer sahipleri, MTV ödemelerini gerçekleştirmek için güvenli ve hızlı bir tahsilat yöntemi olan Online Motorlu Taşıtlar ödeme sistemlerini kullanmaktadırlar. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir.

CHEVROLET EQUİNOX MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Chevrolet Equinox arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Chevrolet Equinox aracınızın MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilecek. Chevrolet Equinox Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur.

CHEVROLET SİLVERADO TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Chevrolet Silverado arabanızın Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunu ödemek için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Chevrolet Silverado Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. 2. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 31 Temmuz’a kadar yapabilir, dilerseniz 1. ve 2. taksidi tek seferde de ödeyebilirsiniz.

CHEVROLET SUBURBAN MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Chevrolet Suburban Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden MTV ödeme yöntemlerinin yaygınlaşması ile birlikte, Chevrolet Suburban model araçların Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme ve güncel borç sorgulama işlemleri de kolaylaşmıştır. Chevrolet Suburban arabanızın Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunu ödemek için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

CHEVROLET TAHOE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Chevrolet Tahoe sahipleri, MTV ödemelerini gerçekleştirmek için güvenli ve hızlı bir tahsilat yöntemi olan Online Motorlu Taşıtlar ödeme sistemlerini kullanmaktadırlar. Motorlu Taşıtlar Vergisi Online Ödeme Sistemini kullanarak Chevrolet Tahoe aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi Borç Ödeme işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Chevrolet Tahoe arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.