CİTROEN

CİTROEN C4 CACTUS MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA

Citroen C4 Cactus araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 1. taksidi Ocak ayının sonu, 2. taksidi ise Temmuz ayının sonuna kadar 2 eşit taksit halinde ödenebilmekte olup MTV’nin tamamını tek seferde de gerçekleştirebilirsiniz. Citroen C4 Cactus Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur.

CİTROEN DS5 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi online olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Taşıt Vergisi ödemelerini kredi kartınız ile yapabildiğiniz gibi, banka şubeleri, internet bankası ve vergi dairelerine bizzat giderek gerçekleştirebilirsiniz. Citroen DS5 kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler.

CİTROEN DS4 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA

Citroen DS4 birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Citroen DS4 Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

CİTROEN DS3 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Citroen DS3 araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 1. taksidi Ocak ayının sonu, 2. taksidi ise Temmuz ayının sonuna kadar 2 eşit taksit halinde ödenebilmekte olup MTV’nin tamamını tek seferde de gerçekleştirebilirsiniz. 2. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 31 Temmuz’a kadar yapabilir, dilerseniz 1. ve 2. taksidi tek seferde ödeyebilirsiniz.

CİTROEN C-ELYSÉE TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

Citroen C-Elysée Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Citroen C-Elysée Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

CİTROEN C6 TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

Citroen C6 aracınızın MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilecek. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. Citroen C6 Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak sorusunun cevabı 31 Temmuz’dur.Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

CİTROEN C5 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Citroen C5 Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Citroen C5 Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

CİTROEN C4 PİCASSO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Citroen C4 Picasso araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

CİTROEN C3 PİCASSO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME

Citroen C3 Picasso araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Citroen C3 Picasso Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

CİTROEN C4 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Citroen C4 aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. MTV’nin son ödeme tarihinden sonra yapılması halinde, ödemenin geciktirildiği ay dikkate alınarak, MTV ödemenize gecikme cezası eklenir.

Pages

Subscribe to CİTROEN