VOLKSWAGEN AMAROK MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ NE KADAR

image: 

Volkswagen Amarok model araçların Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. 2. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 31 Temmuz’a kadar yapabilir, dilerseniz 1. ve 2. taksidi tek seferde ödeyebilirsiniz. Volkswagen Amarok arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

İnternetin ve online MTV borcu sorgulama sisteminin son senelerde herkes tarafından kullanılıyor olması ile birlikte, Volkswagen Amarok Motorlu Taşıtlar Vergisi borçlarının ödenmesi son derece rahattır. Gelirler idaresi tarafından internet üzerinden sağlanan online ödeme sistemine girerek, taşıt vergisi ödemelerinizi yapabilmenin dışında, banka şubeleri ya da internet bankacığı yoluyla işlem yapabilirsiniz. Vergi dairesine giderek MTV ödemesini yapmak, diğer bir seçenektir.
Volkswagen Amarok arabasına ait MTV borcunu ödemek ve sorgulamak için, aşağıda yer alan linke tıklayarak Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. Taksit ödemelerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerinizi kredi kartınız ile ödemeniz durumunda bazı bankaların taksit kampanyaları mevcuttur. Sahip olduğunuz otomobilin Motorlu Taşıtlar Vergisi hesaplaması, motor hacmi ve aracın yaşına göre belirlenir. Aşağıdaki MTV hesaplama programına Volkswagen Amarok taşıtınızın yaş ve silindir hacmi bilgilerini girerek bu sene yatırmanız gereken vergi borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Önemli Not: Aracınız 4x4 ise "arazi taşıtı olarak" değerlendirilmektedir. Bu durumda hesaplama yaparken "Araç Tipi" seçiminizi "otomobil-kaptıkaçtı-arazi taşıtı ve benzerleri" olarak belirtiniz. 1 Ocak 2018 tarihinden sonra alınan otomobiller için "Araç Değeri" seçiminizi yapmayı unutmayınız.

Aracın Tipi

Aracın Yaşı

Motor Silindir Hacmi

Aracın Değerini Giriniz (1 Ocak 2018 sonrası)2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Gelirler İdaresi Başkanlığı internet sitesi ve adres / telefon numaraları aşağıdaki gibidir:

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

VOLKSWAGEN NEW BEETLE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Volkswagen New Beetle araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz.

VOLKSWAGEN PHAETON MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin ikinci kısım ödemesi ise 31 Temmuz’a kadar yapılabilmektedir. Devlet tarafından motorlu araçlara yönelik olarak alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi her yıl taksitli olarak tahsil edilmektedir.

VOLKSWAGEN SANTANA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME VE HESAPLAMA

Volkswagen Santana birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Volkswagen Santana Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

VOLKSWAGEN TİGUAN MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME VE HESAPLAMA

Tiguan otomobilinizin Motorlu Taşıtlar Vergisi hesaplaması, motor hacmi ve aracın yaşına göre belirlenir. Volkswagen Tiguan aracınız için bu sene ödemekle yükümlü olduğunuz MTV vergisini hesaplamak için aşağıdaki taşıt vergisi hesaplama aracına model ve silindir hacmi bilgilerinizi girerek hesapla butonuna tıklayınız. Ocak ve Temmuz aylarında ödenene MTV taksitleri, bazı banka kredi kartları tarafından 3 ila 5 taksit arasında ödenebilmektedir. Volkswagen Tiguan arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

VOLKSWAGEN TOUAREG MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Volkswagen Touareg sahipleri, MTV ödemelerini gerçekleştirmek için güvenli ve hızlı bir tahsilat yöntemi olan Online Motorlu Taşıtlar ödeme sistemlerini kullanmaktadırlar. Aracınıza ait Taşıt Verginizi online işlem merkezine bağlanarak Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödeme ve sorgulama sisteminden ödemenin yanında, bankadan, internet bankacılığından ve vergi dairesinden de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Volkswagen Touareg arabanızın Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunu ödemek için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

VOLKSWAGEN BORA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Volkswagen Bora taşıtları için her yıl düzenli olarak alınan ve birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi son ödeme tarihinden önce yapmayı unutmayınız. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır. VW Bora model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir.

VOLKSWAGEN GOLF MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 1. taksidi Ocak ayının sonu, 2. taksidi ise Temmuz ayının sonuna kadar 2 eşit taksit halinde ödenebilmekte olup MTV’nin tamamını tek seferde de gerçekleştirebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 31 Temmuz tarihine kadar ödeyebilirsiniz.

VOLKSWAGEN JETTA MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Volkswagen Jetta araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Volkswagen Jetta model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir.Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, MTV borçlarının da zamanında ödenmesi önemlidir.

VOLKSWAGEN PASSAT MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Volkswagen Passat aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır. Volkswagen Passat Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak sorusunun cevabı 31 Temmuz’dur.

VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Volkswagen Passat Variant araçları için tahsil edilecek olan Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemelerinizi 31 Ocak tarihine kadar yapmanız gerekiyor. Devlet tarafından motorlu araçlara yönelik olarak alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi her yıl taksitli olarak tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz.

VOLKSWAGEN POLO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Volkswagen Polo taşıtınızın MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) birinci taksidini 31 Ocak tarihine kadar ödeyebilirsiniz. 2. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 31 Temmuz’a kadar yapabilir, dilerseniz 1. ve 2. taksidi tek seferde ödeyebilirsiniz.

VOLKSWAGEN SCIROCCO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE ÖDEME

Volkswagen Scirocco araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. 2. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 31 Temmuz’a kadar yapabilir, dilerseniz 1. ve 2. taksidi tek seferde ödeyebilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı duruma düşmemek için borç ödemenizi belirtilen son ödeme tarihinden önce tamamlayınız.

VOLKSWAGEN CORRADO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE ÖDEME SAYFASI

Volkswagen Corrado Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 31 Temmuz tarihine kadar ödeyebilirsiniz.

VOLKSWAGEN EOS MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME İŞLEMLERİ

Bilindiği üzere VW EOS Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Volkswagen EOS araçları için tahsil edilecek olan Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemelerinizi 31 Ocak tarihine kadar yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisinin ikinci kısım ödemesi ise 31 Temmuz’a kadar yapılabilmektedir.

VOLKSWAGEN LUPO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ ÖDEME

Volkswagen Lupo aracınızın MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilecek. Volkswagen Lupo model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir.Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.