ANADOL

ANADOL A5 SV/1600 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ SORGULAMA

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, MTV borçlarının da zamanında ödenmesi önemlidir.

ANADOL A2 SL MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME SAYFASI

Anadol A2 SL aracının 1. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, son ödeme tarihi olan 31 Ocak tarihinden önce yapabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, MTV borçlarının da zamanında ödenmesi önemlidir.

ANADOL A2 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Anadol A2 birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Anadol A2 Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. MTV’nin son ödeme tarihinden sonra yapılması halinde, ödemenin geciktirildiği ay dikkate alınarak, MTV ödemenize gecikme cezası eklenir.

ANADOL A1 MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Anadol A1 aracınızın MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilecek. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Anadol A1 Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

Subscribe to ANADOL