MİNİ

MİNİ COOPER S MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Mini Cooper S aracınızın MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar yapılabilecek. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Mini Cooper S Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

MİNİ COOPER CLUBMAN MOTORLU TAŞIT VERGİSİ NE KADAR

Mini Cooper Clubman aracının 1. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, son ödeme tarihi olan 31 Ocak tarihinden önce yapabilirsiniz. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. 2. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 31 Temmuz’a kadar yapabilir, dilerseniz 1. ve 2. taksidi tek seferde ödeyebilirsiniz. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

MİNİ COOPER TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

Mini Cooper araçları için yapılması gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son ödeme tarihi 31 Ocak olarak açıklandı. Bildiğiniz üzere, her yıl devlet tarafından alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi Borçları iki taksit halinde ödenebilmektedir. Mini Cooper model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

Subscribe to MİNİ