DODGE NİTRO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ NE KADAR

Dodge Nitro kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler. Dodge Nitro araçları için tahsil edilecek olan Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemelerinizi 31 Ocak tarihine kadar yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz.

Aracınıza ait Taşıt Verginizi online işlem merkezine bağlanarak Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödeme ve sorgulama sisteminden ödemenin yanında, bankadan, internet bankacılığından ve vergi dairesinden de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Neredeyse tüm araç sahipleri, Dodge Nitro araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için internet üzerinden MTV borç ödeme ve sorgulama altyapısını kullanmaktadır.
Dodge Nitro araba sahipleri MTV borç sorgulama ve ödeme ekranı aracılığıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemelerini kolayca gerçekleştirebilirler.

MTV ödemelerinizi kredi kartınız ile Gelirler İdaresi Başkanlığı sitesinden yapmanız halinde, ödemeniz taksitli olarak yapılabilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi, otomobilin motor hacmine ve model yılına göre belirlenmektedir. Dodge Nitro aracınız için bu sene ödemekle yükümlü olduğunuz MTV vergisini hesaplamak için aşağıdaki taşıt vergisi hesaplama aracına model ve silindir hacmi bilgilerinizi girerek hesapla butonuna tıklayınız.

Dodge Nitro Aracınızın Modelini Seçiniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Gelirler İdaresi Başkanlığından bilgi almak için aşağıdaki erişim numarasını ve internet sitesini kullanabilirsiniz.

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

DODGE CALİBER MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME VE HESAPLAMA

Dodge Caliber sahipleri, MTV ödemelerini gerçekleştirmek için güvenli ve hızlı bir tahsilat yöntemi olan Online Motorlu Taşıtlar ödeme sistemlerini kullanmaktadırlar. Taşıt Vergisi ödemenizi internet üzerinden online olarak yapabilmenin yanısıra; vergi dairesinden, banka şubelerinden, online internet bankacığı aracılığıyla yapmanız mümkündür. Dodge Caliber arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

DODGE DAKOTA MTV NE KADAR

Dodge Dakota araba sahipleri, MTV internet sistesinde yer alan borç ödeme linki aracılığıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi borçlarını daha güvenli ve hızlı bir biçimde yapabilirler. Ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğiniz, otomobilinizin motor hacmi ve model yılı ile ilişkilidir. Aşağıda bulunmakta olan MTV hesaplama aracı ile sahip olduğunuz Dodge Dakota marka aracınızın vergisi hesaplanabilmektedir.

DODGE DURANGO MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA

Dodge Durango araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz otomobilin Motorlu Taşıtlar Vergisi hesaplaması, motor hacmi ve aracın yaşına göre belirlenir. Aşağıda yer alan MTV hesaplama aracını kullarak Dodge Durango aracınızın yaşına ve silindir hacmine göre bu yıl ödeyeceğiniz MTV tutarını hesaplayabilirsiniz.

DODGE JOURNEY MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Dodge Journey arabasına ait MTV borcunu ödemek ve sorgulamak için, aşağıda yer alan linke tıklayarak Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. Taksit ödemelerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Journey aracınız için birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. 2. Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur.

DODGE AVENGER TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Dodge Avenger aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Dodge Avenger Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. Cezalı duruma düşmemek için MTV borcunuzu son ödeme tarihinden önce ödemeye dikkat ediniz.

DODGE CHARGER MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Dodge Charger Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, MTV borçlarının da zamanında ödenmesi önemlidir.

DODGE VİPER MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA

Dodge Viper araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizin ikinci ve son kısmını her yıl 31 Temmuz tarihine kadar ödeyebilirsiniz. MTV’nin son ödeme tarihinden sonra yapılması halinde, ödemenin geciktirildiği ay dikkate alınarak, MTV ödemenize gecikme cezası eklenir.