VOLVO S40 MTV NE KADAR

Volvo S40 aracınız için bu yıl ödemekle yükümlü olduğunuz Motorlu Taşıtlar Vergisinin hesaplanmasında, otomobilinizin model yılı ve silindir hacmi dikkate alınmaktadır. Bu seneki MTV tutarınızı öğrenmek için, Volvo S40 marka aracınızın yaş ve hacim bilgilerini aşağıda yer alan hesaplama programına girip hesapla butonuna tıklayabilirsiniz. Volvo S40 arabanızın MTV Vergisini online olarak ödemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit borç ödemenizi 31 Temmuz’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 1. taksidi Ocak ayının sonu, 2. taksidi ise Temmuz ayının sonuna kadar 2 eşit taksit halinde ödenebilmekte olup MTV’nin tamamını tek seferde de gerçekleştirebilirsiniz.

Hepimizin yaygın olarka kullandığı internet üzerinden vergi ödeme sayesinde, Volvo S40 araçlarının MTV borcunu tahsil etmek gerçekten pratik ve kolaydır. Taşıt Vergisi ödemesini gerçekleştirmek borcunuzun birinci ya da ikinci taksit ödemelerini gerçekleştirmek için; online MTV ödeme sisteminin yanısıra banka şubeleri, internet bankacılığı ya da vergi dairesi veznelerini kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan linki kullanarak Volvo S40 arabanıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borçlarınızı online olarak yatırabilirsiniz.

Volvo S40 Aracınızın Model Yılını Seçiniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Gelirler İdaresi Başkanlığından bilgi almak için aşağıdaki erişim numarasını ve internet sitesini kullanabilirsiniz.

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

VOLVO S60 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Volvo S60 araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. Volvo S60 Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur.

VOLVO C30 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME VE HESAPLAMA

Volvo C30 sahibiyseni, MTV ödemelerini gerçekleştirmek için güvenli ve hızlı bir tahsilat yöntemi olan Online Motorlu Taşıtlar ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Taşıt Vergisi ödemelerini kredi kartınız ile yapabildiğiniz gibi, banka şubeleri, internet bankası ve vergi dairelerine bizzat giderek gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan linki kullanarak Volvo C30 arabanıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borçlarınızı online olarak yatırabilirsiniz.

VOLVO C70 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Volvo C70 araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için internet üzerinden MTV borç ödeme ve sorgulama altyapısını kullanabilirsiniz. Taşıt Vergisi ödemelerinizi online ödeme sisteminin yanısıra, internet bankacılığı, banka şubeleri veya vergi dairelerine giderek elden ödeme ile yapabilirsiniz. Volvo C70 kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler.