WORLDCARD İLE 2017 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

Worldcard'ınız ile 2017 MTV ödemelerine 3 taksit fırsatı başladı. MTV Vergisi ödemenizi Worldcard ile www.worldcard.com.tr, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya cep telefonu Mobil Şube'den ve Gelirler idares başkanlığının sitesinden (www.gib.gov.tr) 3 taksitle yapabilirsiniz. Ödemenizi Worldcard ile yapmanız durumunda SONAX ve OTOPRATİK hizmetlerinde indirim fırsatı sizi bekliyor. Kampanya detayları ve koşulları için TIKLAYINIZ.

01-31 Ocak 2017 Motorlu taşlar vergisi ücretsiz 3 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir. Kampanya müşteri bazında geçerli olacaktır. Ödemenin Worldcard ile yapılmasıyla müşterilere

 • Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 390 TL yerine 195 TL olacaktır.
 • Otopratik'te periyodik bakımda ve işçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up hizmeti verilecektir

 MTV ödemesine taksit istemiyorsanızi 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda 3 taksit uygulanmayacaktır.

YAPIKREDİ MTV 3 TAKSİT KAMPYANYASI VE İNDİRİMLİ HİZMET KOŞULLARI

 • Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması dahil değildir.
 • Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir.
 • Hesap üzerinden alınan ve TLcard’lar ile yapılan ödemelere 3 taksit uygulanamamaktadır.
 • Kampanya müşteri bazındadır.
 • Kampanyaya katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır.
 • World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 • Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir.
 • TEB, Vakıfbank, Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Belirtilen kanallardan MTV ödemesi yapan müşterilerimiz hem Otopratik, hem de Sonax indirim kampanyasından faydalanabilecektir.
 • Otopratik ve Sonax kampanyaları Yapı Kredi bankasının belirtilen kanallarından gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir. 
 • Otopratik ve Sonax kampanyalarından faydalanabilmek için tüm Otopratik ve Sonax noktalarında dekont ibraz edilmelidir. 
 • İlgili kampanyalardan sadece dekontta yer alan araç plakası ile yararlanılabilir. 
 • Kampanya dahilinde Otopratikler’de tavsiye edilen fiyatı 53TL olan araç check up hizmeti ücretsiz sunulacak, periyodik bakımda (Yağ, hava, polen filtresi ve motor yağı değişimi) alınan 106 TL’lik işçilik ücretinde %50 indirim uygulanacaktır. 
 • Kampanya, kullanılan yedek parçaları kapsamaz. 
 • Kampanyadan yararlanabileceğiniz noktaları görmek ve randevu almak için www.otopratik.com.tr ’ye gidiniz ya da 0(850)210 1252 no’lu çağrı merkezini arayınız.
 • MTV ödemesinin gerçekleştirildiği gün itibariyle Otopratik ve Sonax kampanyalarından faydalanmaya başlanabilecektir. 
 • Otopratik ve Sonax kampanyalarından araçlar; 1 Ocak 2017 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Otopratik noktalarında yararlanabilirler. 
 • Sonax’tan 390 TL değerindeki Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi World’e özel 195 TL’dir. MTV ödemesini gib.gov.tr ve Yapı Kredi İnternet bankacılığı, Yapı Kredi mobil bankacılık Yapı Kredi Şubeleri, ATM’lerinden Yapı Kredi kredi kartı veya bireysel TLcard ile yapan ve MTV dekontunu Sonax bayilerine ibraz eden kart sahipleri Sonax boya koruma paketini 28 Şubat 2017 tarihine kadar +4 taksit fırsatı ile satın alabileceklerdir. 
 • MTV ödemesini gib.gov.tr ve Yapı Kredi İnternet bankacılığı, Yapı Kredi mobil bankacılık, Yapı Kredi Şubeleri, ATM’lerinden Yapı Kredi kredi kartı veya bireysel TLcard ile yapan ve MTV dekontunu Otopratik bayilerine ibraz eden kart sahipleri Otopratik’te; Periyodik Bakımda işçilikte %50 indirim ve ücretsiz check up hizmetini 28 Şubat 2017 tarihine kadar +4 taksit fırsatı ile satın alabileceklerdir.

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

BONUS İLE MTV ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

Bonus'tan MTV ödemelerine 3 taksit fırsatı var. Araç vergisi veya Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Bonus Kartınız ile yapmak çok basit. Garanti bankası kredi kartınızla Gelir idaresi Başkanlığı online sitesinden, Garanti Bankası internet şubesinden, 444 0 333 Alo Garanti Şubesinden ve mobil bankacılıktan yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 3 taksit ile gerçekleştirebilir ve ödemelerinizi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yapmanız için son gün 31 Ocak. Bu tarihe kadar ödemeleriniz gerçekleştirmeyi unutmayın!

BONUS İLE 2017 MTV ÖDEMELERİNE 3 TAKSİT

Bonus ile  Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı sizi bekliyor. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den, Garanti İnternet’ten, Garanti Cep’ten, garanti.com.tr’den, 444 0 333 Alo Garanti’den, şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından ve BonusFlaş’tan yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı sunulacaktır. Detaylar ve ödeme yapmak için TIKLAYINIZ.

YAPIKREDİ İLE MTV ÖDEMELERİNE OPET'TEN 20 TL İNDİRİM

Yapı Kredi Banka Kartı veya Kredi Kartı ile 1-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılan motorlu taşıtlar vergi ödemelerine Opet istasyonlarında 20 TL indirim. Üstelik Yapı Kredi Kredi Kartı ile yapılan ödemelerine 3 taksit imkanı.