BMW X6 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

BMW X6 araçları için tahsil edilecek olan Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemelerinizi 31 Ocak tarihine kadar yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 1. taksidi Ocak ayının sonu, 2. taksidi ise Temmuz ayının sonuna kadar 2 eşit taksit halinde ödenebilmekte olup MTV’nin tamamını tek seferde de gerçekleştirebilirsiniz. BMW X6 Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak sorusunun cevabı 31 Temmuz’dur. Aşağıda yer alan linki kullanarak BMW X6 arabanıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borçlarınızı online olarak yatırabilirsiniz.

Ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğiniz, otomobilinizin motor hacmi ve model yılı ile ilişkilidir. BMW X6 aracınız için bu sene ödemekle yükümlü olduğunuz MTV vergisini hesaplamak için aşağıdaki taşıt vergisi hesaplama aracına model ve silindir hacmi bilgilerinizi girerek hesapla butonuna tıklayınız. Ocak ve Temmuz aylarında ödenene MTV taksitleri, bazı banka kredi kartları tarafından 3 ila 5 taksit arasında ödenebilmektedir.

İnternet üzerinden online vergi ödeme hizmetlerinin her geçen gün yaygın bir şekilde kullanılmasıyla birlikte, BMW X6 otomobilinizin Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini anında yapmak büyük kolaylık sağlamaktadır. BMW X6 kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler.

BMW X6 Aracınızın Yaşını Giriniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Gelirler İdaresi Başkanlığı iletişim ve internet sitesi erişim bilgileri şöyledir:

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

BMW X3 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

31 Ocak tarihinde sona ermekte olan BMW X3 Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemelerini vaktinden önce yapmayı ihmal etmeyiniz. Bildiğiniz üzere, her yıl devlet tarafından alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi Borçları iki taksit halinde ödenebilmektedir. BMW X3 model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir. BMW X3 arabanızın Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunu ödemek için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

BMW X4 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA

BMW X4 Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksit ödemelerinizi 31 Ocak’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. BMW X4 Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemesi ne zamana kadar yapılacak sorusunun cevabı 31 Temmuz’dur. MTV’nin son ödeme tarihinden sonra yapılması halinde, ödemenin geciktirildiği ay dikkate alınarak, MTV ödemenize gecikme cezası eklenir.

BMW X5 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME VE HESAPLAMA

BMW X5 aracının 1. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, son ödeme tarihi olan 31 Ocak tarihinden önce yapabilirsiniz. Her yıl iki taksit şeklinde alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri araç sahiplerinden tahsil edilmektedir. BMW X5 Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. BMW X5 araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için MTV Borç Sorgulama ve Ödeme linkini kullanabilirler.

BMW X1 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

31 Ocak tarihi, BMW X1 Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit tahsilatı için son gün olarak açıkladı. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 1. taksidi Ocak ayının sonu, 2. taksidi ise Temmuz ayının sonuna kadar 2 eşit taksit halinde ödenebilmekte olup MTV’nin tamamını tek seferde de gerçekleştirebilirsiniz. BMW X1 arabanızın Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunu ödemek için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.