AUDİ Q7 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA

Audi Q7 taşıtınızın MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) birinci taksidini 31 Ocak tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin ikinci kısım ödemesi ise 31 Temmuz’a kadar yapılabilmektedir. Audi Q7 kullanan araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. ve 2. taksit ödemelerini internet vasıtası ile yapmak için aşağıdaki ödeme linkine tıklayabilirler.

Online ödeme yöntemlerinin her geçen zaman yaygınlaştırılmasıyla, Audi Q7 aracınızın Motorlu Taşıtlar Vergisinde ödeme kolaylığı sağlanmıştır. Taşıt Vergisi için online MTV ödeme sistemini kullanmanın dışında; banka şubenizden, online bankacılık işlemlerini kullanarak ya da ilgili vergi daireleri aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerinizi kredi kartınız ile ödemeniz durumunda bazı bankaların taksit kampanyaları mevcuttur. Bu avantajlı taksit uygulamalarını kampanya dönemlerinde sitemizden takip edebilirsiniz. Aşağıdaki MTV hesaplama programına Audi Q7 taşıtınızın yaş ve silindir hacmi bilgilerini girerek bu sene yatırmanız gereken vergi borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ne kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeyeceğiniz, neticede otomobilinizin motor hacmi ve model yılı ile ilişkilidir.

Audi Q7 Aracınızın Modelini Seçiniz

Silindir Hacmini Seçiniz

Aracınızın Değerini ve Ruhsat Tarihini Giriniz


  

2018 Yılı Toplam MTV

1. Taksit (31 Ocak 2018)

2. Taksit (31 Temmuz 2018)

Audi Q7 Aracınızın Modelini Seçiniz

Vergi İletişim Merkezi

Tel: 444 0 189

Araç Markası: 
Araç Modeli: 

İlgili Diğer MTV Tarifeleri

AUDİ Q3 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Audi Q3 taşıtları için her yıl düzenli olarak alınan ve birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi son ödeme tarihinden önce yapmayı unutmayınız. Audi Q3 model arabanızın MTV’sini internet üzerinden online ödemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin ikinci kısım ödemesi ise 31 Temmuz’a kadar yapılabilmektedir. Aşağıda bulunmakta olan MTV hesaplama aracı ile sahip olduğunuz Audi Q3 marka aracınızın vergisi hesaplanabilmektedir.

AUDİ Q5 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ NE KADAR

Audi Q5 aracının 1. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, son ödeme tarihi olan 31 Ocak tarihinden önce yapabilirsiniz. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Audi Q5 Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur.Bu seneki MTV tutarınızı öğrenmek için, Audi Q5 marka aracınızın yaş ve hacim bilgilerini aşağıda yer alan hesaplama programına girip hesapla butonuna tıklayabilirsiniz.

AUDİ A1 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Audi A1 aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, MTV borçlarının da zamanında ödenmesi önemlidir.

AUDİ Q2 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Audi Q2 birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Audi Q2 Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

AUDİ A3 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ BORÇ ÖDEME

31 Ocak tarihinde sona ermekte olan Audi A3 Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemelerini vaktinden önce yapmayı ihmal etmeyiniz. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. 2. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 31 Temmuz’a kadar yapabilir, dilerseniz 1. ve 2. taksidi tek seferde ödeyebilirsiniz. MTV ödemelerinde cezalı bir duruma düşmemek için ödemenizi son ödeme tarihinden önce yapınız.

AUDİ RS 6 AVANT MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA

Audi RS 6 Avant birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Audi RS 6 Avant Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

AUDİ A4 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Audi A4 birinci taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 31 Ocak tarihine kadar kabul edilmektedir. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Audi A4 Motorlu Taşıtlar Vergisinde ikinci taksit için son tarih Temmuz’ın 31’udur. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

AUDİ RS 6 AVANT PERFORMANCE MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzun birinci taksit ödemelerini 31 Ocak tarihine kadar yapabilirsiniz. Bilindiği üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri 2 eşit taksit halinde tahsil edilmektedir. Audi RS 6 Avant Performance Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, MTV borçlarının da zamanında ödenmesi önemlidir.

AUDİ A5 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi online olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Taşıt Vergisi ödemesini gerçekleştirmek borcunuzun birinci ya da ikinci taksit ödemelerini gerçekleştirmek için; online MTV ödeme sisteminin yanısıra banka şubeleri, internet bankacılığı ya da vergi dairesi veznelerini kullanabilirsiniz. Audi A5 araba sahipleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için MTV Borç Sorgulama ve Ödeme linkini kullanabilirler.

AUDİ RS 7 SPORTBACK MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ SORGULAMA VE ÖDEME

Audi RS 7 Sportback araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitleri her sene 2 eşit ödeme halinde alınmaktadır. Audi RS 7 Sportback Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. MTV’yi geç ödediğiniz durumda, ödemenin geciktirildiği her ay için gecikme zammı uygulanır.

AUDİ A6 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Audi A6 aracının 1. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, son ödeme tarihi olan 31 Ocak tarihinden önce yapabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin ikinci kısım ödemesi ise 31 Temmuz’a kadar yapılabilmektedir. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, MTV borçlarının da zamanında ödenmesi önemlidir.

AUDİ A7 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ONLİNE HESAPLAMA

Audi A7 araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Devlet tarafından her sene muntazam bir şekilde tahsil edilmekte olan Motorlu Taşıtlar Vergisi borç ödemeleri tek seferde ya da iki taksit şeklinde alınabilmektedir. 2. Taksit Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi 31 Temmuz’a kadar yapabilir, dilerseniz 1. ve 2. taksidi tek seferde ödeyebilirsiniz. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

AUDİ A8 MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEME

Audi A8 araçları için Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit ödemeleri için son gün 31 Ocak. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Audi A8 model araçlarının Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit ödemeleri 31 Temmuz tarihine kadar yapılabilir. MTV ödemelerinde cezalı duruma düşmemek için borç ödemenizi belirtilen son ödeme tarihinden önce tamamlayınız.

AUDİ R8 TAŞIT VERGİSİ HESAPLAMA

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Audi R8 aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi, iki taksit halinde ödeyebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisinin 2. Taksit ödemelerini Temmuz’un 31’una kadar yapabilirsiniz. Diğer vergi ödemelerinde olduğu gibi, geç yatırılan MTV borçlarına aylık olarak gecikme cezası bedeli alınmaktadır.

AUDİ RS MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ HESAPLAMA VE ÖDEME

Birinci taksit son ödeme tarihi 31 Ocak olan Audi RS aracınıza ait Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu belirtilen tarihten önce yapmanız gerekiyor. Bildiğiniz üzere, her yıl devlet tarafından alınan Motorlu Taşıtlar Vergisi Borçları iki taksit halinde ödenebilmektedir. Audi RS Motorlu Taşıtlar Vergisinde 2 Taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz’dur. Devlete yapmış olduğunuz tüm vergi ödemelerinde olduğu gibi, MTV borçlarının da zamanında ödenmesi önemlidir.